TINY BABY - ĢIMENES LOLOJUMS

Aiz “Tiny Baby” vārda neslēpjas milzīgs uzņēmums, tas ir mūsu ģimenes mazais lolojums. Tiny Baby komandā esam mēs – Ilze un Valters, kā arī mūsu trīs lieliskās laimītes: Reinis, Sabīne un Renāte. Tas ir mūsu ģimenes kopējais piedzīvojums, jo arī mūsu bērniņi ar lielu prieku palīdz sagatavot Jūsu pasūtījumus 

Mums visiem tas sagādā lielu prieku, jo mēs strādājam kopā, lai sagādātu prieku arī Jums! 


ILZE

Tiny Baby ir mans ikdienas darbiņš. Ikdienā saņemu Jūsu pasūtījumus, apstrādāju tos un sagatavoju rēķinus. Ļoti daudz laika pavadu domājot un plānojot interneta veikala sortimentu – mēs visi esam tik dažādi un tāpēc tas ir tik grūti: vienam patiks rozā un zils, otram - neitrālie toņi, vienam patiks bodijus kombinēt ar bikšelēm, otram – rāpulīšus ar jaciņām... Vadīt interneta veikalu ir ļoti interesanti un aizraujoši, bet tajā pašā laikā tā ir liela atbildība pret Jums – māmiņām, vecmāmiņā, tētiem - jā, arī tēvi tieši pie mums izvēlas pasūtīt pirmās drēbītes savām princesēm vai mazajiem varoņiem. 

VĪRS VALTERS

Varētu teikt, ka Valters Tiny Baby ir kā Finanšu direktors. Vienmēr palīdz man izplānot pasūtījumus – viņš parasti piedalās otrajā kārtā, jo sākumā es izskatu mūsu piegādātāju piedāvājumu un izplānoju interneta veikala sortimentu. Vienmēr mēs kopā izvērtējam plānotos pasūtījumus un tad vienojamies par pasūtījumu apstiprināšanu. Ļoti lielu uzmanību Valters pievērš tieši apģērbu un aksesuāru kvalitātei, jo mūsu viens no galvenajiem mērķiem ir piedāvāt kvalitatīvu preci par saprātīgu cenu. 

DĒLIŅŠ REINIS

Reinim ļoti patīk vērot, kā es strādāju un pēc tam to visu atdarināt. Viņam vienmēr ir liels prieks piesēsties pie mana darba galda, apskatīt saņemtos pasūtījumus. Es vienmēr tieku informēta, ka ir pienācis jauns pasūtījums, un ir jāsagatavo rēķins. Dažkārt Reinis iesaistās arī pasūtījumu sagatavošanā - pēc saraksta meklē pasūtītās drēbītes, izmērus - palīdz man nokomplektēt pasūtījumus. Ļoti patīk palīdzēt sagatavot paciņas nosūtīšanai. 

MEITIŅA SABĪNE

Sabīnei kopā ar mazo māsiņu Renāti ļoti patīk palīdzēt man izpakot no piegādātājiem saņemtos sūtījumus – tas tiek sašķirots pa krāsām, izmēriem un tiek saskaitīts, vai viss ir pareizi! Palīdzot man pie šī darbiņa, meitenes apgūst gan krāsas, gan skaitīšanas prasmes, gan prasmi būt rūpīgām, precīzām, liekot drēbītes pa kaudzītēm. Kad Sabīne izdzird uzlīmju printera skaņu, steidz izņemt OMNIVA adrešu kartes uzlīmi no printera un uzlīmē dzelteno smaidiņu un tad jau sagatavotām paciņām uzlīmē arī pašu adrešu karti… 

MEITIŅA RENĀTE

Renātei arī ļoti patīk piedalīties pie preču izpakošanas. Reizēm kastes ir tik lielas, ka Renāte netiek līdz kastes apakšai, bet viņa vienmēr atrod risinājumu, lai viss tiktu izpakotas līdz galam. Kad es sēž pie darba galda, tad Renāte labprāt stāvu blakus uz krēsliņa, paņem lapu, rakstāmo un “strādā” – skaita uz kalkulatora, “raksta” uz lapas… Pēdējā laikā ir ļoti iepaticies palīdzēt pielīmēt paciņām OMNIVA adrešu kartes – pok, pok pa lapiņu, lai pielīp…Un gatavs!

Pirkumu grozs